КОНТАКТИ

Наші телефони:

+38 (050) 317 17 55

+38 (068) 221 60 02

 

Адреса основного магазину:  м.Львів, вул. Личаківська, 20
 

МИ НА КАРТІ GOOGLE MAPS:

 

 

ЯК ОБРАТИ КИЛИМ?

 

Наш багато річний досвід роботи, дозволяє нам чітко визначати потреби наших клієнтів . Це відбувається завдяки злагодженій роботі та комунікації нашої компанії на всіх. Так у нас з’явилась послуга “примірка килима”. Часто буває так, що важко серед розмаїття продукції вибрати саме один єдиний варіант або ж навпаки, вибравши ідеальний килим у магазині, вдома ситуація змінюється і килим виявився не таким ідеальним за кольором чи розміром. Отож аби уникнути таких ситуацій, ми пропонуємо нашим клієнтам приміряти килим у інтер’єрі.

 

advantages

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Придбавши товари у нашій мережі, ви можете бути впевненим у якості продукції, оскільки ми співпрацюємо лише з перевіреними та добросовісними  виробниками, які цінують своїх клієнтів та партнерів. В нашому Інтернет-магазині представлені товари відомих у цілому світі компаній :Balta, Osta, Saint Clair, DC carpets, Guy Laroche,Oriental Weavers . Всі товари є сертифікованим в Україні, тому Ви можете бути впевненими у їх безпеці та надійності.

БІЛЬШЕ 18 РОКІВ НА РИНКУ

Наша компанія була заснована більше 18 років тому у місті Львові. Протягом цього часу ми з невеличкого бізнесу стали солідною мережею, а наші магазини представлені у декількох містах України. Відданість своїй справі та якість товарів запропонованих нашим клієнтам –  допомогли нам досягти успіху. Ми забезпечили килимами тисячі домівок, готелів, ресторанів та інших громадських закладів по всій країні протягом довгих років роботи, тож цілком ймовірно, що ви вже зустрічали нашу продукцію.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРЕДСТАВНИК BALTA В УКРАЇНІ

Ми є ексклюзивним представником бельгійської компанії Balta, то ж лише у нас ви  придбаєте килими  за найпривабливішими  цінами в Україні..
Компанія Balta є світовим лідером з виробництва килимів машинним способом та постачає свою продукцію у понад 120 країн світу. Завдяки творчому підходу , інноваційним розробкам та роботі команди дизайнерів – килими компанії користуються
попитом по цілому світу. Компанія вважається не лише законодавцем тенденцій на ринку килимів, а також є першою, хто впроваджує нові технології у виробництво.

наші Бренди